Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

pierwszaroz08.05.2016 - W naszej Parafii przeżywaliśmy pierwszą rocznicę dzieci, które w zeszłym roku pierwszy raz przyjęły Pana Jezusa do swego serca. W uroczystości uczestniczyły następujące dzieci: (na zdjęciu od lewej) Marcin Figiel, Oliwia Drozdowska, Oliwia Łabys i Mikołaj Bartoszek. Ks. proboszcz przypomniał dzieciom oraz ich rodzicom życzenia, które złożył dzieciom rok wcześniej - życzenia zaczerpnięte z Dzienniczka św. s. Faustyny: "Gdyby Aniołowie mogli nam zazdrościć, na pewno zazdrościli by nam, że często możemy przyjmować Pana Jezusa w Komunii św." Te słowa świętej szczególnie są aktualne w Roku Miłosierdzia, który przeżywamy. Ks. proboszcz przypomniał, że dla nas wszystkich to okazja do przeżywania kolejnej rocznicy przyjęcia naszej I Komunii św. i  nowego "zakochania" się w Tym Darze, który w swoim testamencie zostawił nam Jezus.