Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

artykulTkr06.01.2017 - w Uroczystość Objawienia Pańskiego mieliśmy okazję wsłuchać się w Słowo Boże, które stało się Ciałem i zamieszkało nie tyko między nami, ale także w przepięknych kolędach. W tym roku przegląd kolęd rozpoczęła gościnie z Karłowic Amelia Mazurek - śpiew i gra na instrumencie klawiszowym. W następnej instrumentalnej kolędzie instrument został przekazany w ręce Szymona Grzanki. Następną kolędą - życzeniami uraczył nas duet Patrycji Nazar i Antoniego Wisła. Po duecie wystąpiła najmłodsza uczestniczka śpiewając piękną kolędę - Milenka Mazur. Po niej zaśpiewał kolejny duet, a mianowicie Katarzyna Pawlik i Olimpia Litowińska. Koncert zakończyły kolędy polskie i łacińskie w wykonaniu zespołu Kalina pod batutą Andrzeja Torbusa, który jednocześnie był reżyserem dźwięku tego radosnego wydarzenia.