Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

artykul p kol Gow06.01.2017 - w Uroczystość Objawienia Pańskiego mieliśmy okazję wsłuchać się w Słowo Boże, które stało się Ciałem i zamieszkało nie tyko między nami, ale także w przepięknych kolędach. W tym roku przegląd kolęd rozpoczął kwartet wokalny, w którym wystąpili następujący artyści: Amelka Pałosz, Zuzia Drozdowska, Andrzej Pałosz i Filip Baziuk. Następną kolędę w wykonaniu instrumentalnym na klawiszach zaprezentowała nam Kamila Michalewicz. Po niej mikrofon powędrował do Zuzi Drozdowskiej, która tym razem zaśpiewała kolędę solowo. Kolejnymi wokalistkami były: Oliwia Drozdowska i Emilia Golec oraz Rafał Baziuk. Koncert zakończyły trzy kolędy instrumentalne: Emilia Golec - skrzypce, Michał Bartoszek - saksofon oraz Maciej Fujarczuk - trąbka.