Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W naszej drużynie wystąpili: Dominik Cędrowicz, Jeremiasz Kaczaniuk, Michał Fujarczuk (Goworowice), Remigiusz Kral, Michał Pawlik oraz Maciej Szubert. Na hali zameldowało się 6 drużyn, po 3 w jednej grupie. Pierwszy mecz rozegrany został z drużyną z parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Opolu, który przegraliśmy 2:3 (jak się później okazało była to porażka z mistrzami diecezji). Na drugi mecz wyszliśmy z bojowym nastawieniem i wysoko wygraliśmy 5:0, co dawało nam wyjście z grupy i mecz o trzecie miejsce z  Parafią pw. św. Jacka w Kamieniu Śląskim. Niestety ten mecz został rozegrany od razu po naszym ostatnim meczu grupowym, więc w meczu o 3 miejsce po prostu zabrakło sił i większej ilości rezerwowych, co przełożyło się na wynik. Z Głogówka wyjechaliśmy tylko z czwartą lokatą, lecz za to z podniesioną głową, bo był to wspaniale spędzony czas.