1rocz08.05.2016 - W naszej Parafii przeżywaliśmy pierwszą rocznicę dzieci, które w zeszłym roku pierwszy raz przyjęły Pana Jezusa do swego serca.

W uroczystości uczestniczyły następujące dzieci: (na zdjęciu od lewej) Zofia Masternak, Emilia Duda, Antoni Wisła, Filip Gołombek, Filip Tomala, Patrycja Nazar oraz Zuzanna Czaja. Ks. proboszcz przypomniał dzieciom oraz ich rodzicom życzenia, które złożył dzieciom rok wcześniej - życzenia zaczerpnięte z Dzienniczka św. s. Faustyny: "Gdyby Aniołowie mogli nam zazdrościć, na pewno zazdrościli by nam, że często możemy przyjmować Pana Jezusa w Komunii św." Te słowa świętej szczególnie są aktualne w Roku Miłosierdzia, który przeżywamy. Ks. proboszcz przypomniał, że dla nas wszystkich to okazja do przeżywania kolejnej rocznicy przyjęcia naszej I Komunii św. i  nowego "zakochania" się w Tym Darze, który w swoim testamencie zostawił nam Jezus.