Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

19.06.2016 - Dokładnie w rocznicę święceń kapłańskich i w 10 rocznicę dekretu do Parafii ks. proboszcza Bogdana Zientary do Liturgicznej Służby Ołtarza zostali przyjęci dwaj nowi ministranci: Mikołaj Bartoszek z Tarnawy i Wiktor Łabys z Siemionki. Ministrantów przygotował i Wspólnocie Parafialnej przedstawił opiekun ministrantów Pan Dariusz Zaborowski. To przyjęcie było niezwykle wyjątkowe ponieważ już dawnie nie mieliśmy nowego ministranta z Tarnawy, natomiast Wiktor jest pierwszym w historii Parafii ministrantem z Siemionki. Życzymy nowym ministrantom wiele radości ze służby i samozaparcia zwłaszcza, że obecnie to właśnie oni mają, ze wszystkich ministrantów, najdalej do naszego kościoła.