artykulRR02.12.2016 - w pierwszy grudniowy piątek miesiąca do wspólnoty Róży Różańcowej, której Zelatorką jest Pani Jadwiga Kaczaniuk dołączyły nowe osoby, które poszerzyły tę Różę o nowe Tajemnice Światła. Dlatego ks. proboszcz poświęcił w czasie tej uroczystości nowy zestaw Tajemnic Różańcowych. Nowymi osobami, które wsparły tę jakże bardzo ważną modlitewną wspólnotę naszej Parafii są Panie: Alicja Myśliwiec, Małgorzata Wisła, Małgorzata Kołek, Śnierzana Kral, Bożena Gołombek, Halina Kral oraz Justyna Kradyna. Wspaniale byłoby, gdyby w naszej Parafii narodziła się także męska Wspólnota Róży Różańcowej...