Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

artykul OdpK26.11.2016 - tradycyjnie w pierwszą niedzielę adwentu przeżywaliśmy w naszej Parafii odpust ku czci św. Andrzeja Apostoła. Gościem specjalnym a zarazem także Sumistą był ks. Przemysław Seń - proboszcz Parafii w Głębinowie, a zarazem Dyrektor Ośrodka Formacyjnego Rybak w tej samej miejscowości. Ks. Przemysław w nawiązaniu do nowego Roku Liturgicznego, który przeżywamy pod hasłem "Idźcie i głoście" przybliżył nam na nowo postać naszego patrona, który właśnie głosił swemu bratu św. Piotrowi odnalezienie Mesjasza. Dlatego nasz Patron jest dla nas wszystkich szczególnym wzorem w głoszeni naszym życiem Ewangelii Jezusa. Po Mszy św. w ten już dosyć zimny czas rozgrzała nas radosnymi marszami Orkiestra z Kamiennika.